Çakmak Toptancıları

Geri

Çakmak Toptancıları arasında sektöründe lider firmalar arasında yer almak için istikrarla büyüyen ve gelişen firmamız, 11 yıllık tecrübesi ve yüzlerce bayisi ile çakmak toptancılığı hizmeti vermekte, portföyündeki metal ve plastik çakmak ürünleri ile hem ara toptancılara hem de nihai satış kanallarına toptan ürün tedariği hizmetleri sunmaktadır. Çakmakçı Ticaret, yüzü aşkın ürün çeşidi ve geniş stok miktarı ile toptan çakmak siparişlerinizi aynı gün içerisinde size ulaştırılmak üzere teslim eder. Siz ise doğru firma ile çalışmış olmanın memnuniyetini yaşar, işinize odaklanır ve Çakmakçı Ticaret"in memnun bayilerinden biri olursunuz. 

Geniş Ürün Çeşidi

Çakmakçı Ticaret, diğer tüm Çakmak Toptancıları tarafından satılan ürünleri kolaylıkla temin edebileceğiniz gibi sektörde az rastlanır şekilde hem konsept hem yoğun tüketim ihtiyaçlarına uygun çakmak modelleri ile her beğeni ve zevke hitap eder. Özellikle hediyelik eşya olarak sunulabilecek konsept ve özel çakmak ürünlerinin tedariği tarafında sunduğu geniş model ve marka seçenekleri ile ikinci bir tedarikçi ile çalışmak zorunda kalmazsınız. 

Aktif Satış Kanalı

Bayi ağımız ve müşterilerimiz bizim için özeldir. Bu doğrultuda her müşterimiz için özel bir satış öncesi ve satış sonrası süreç izler, minumum süreç ile optimum kazanım elde etmeyi hedefleriz. Çakmak Toptancıları arasında dinamik bir satış sistemi kullanan az sayıda firmadan biri durumundayız ve gücümüzü müşterilerimiz ile kurduğumuz aktif bağlara borçluyuz. Çakmakçı Ticaret, siparişten satışa, satıştan ürün teslimine tüm satış süreçlerini müşteri ve bayilerimize özel olarak kurgular. Böylece bayilerimiz bizim sistemimize değil biz doğrudan bayilerimizin iş alışkanlıklarına riayet ederiz. Arzu eden müşterilerimiz siparişi telefon ile verebilirken elektronik ortam üzerinden gerçekleşecek siparişlerde de aynı hız ve kolaylığı sunarız. 

Promosyon Ürünlerde Doğru Tedarik

Promosyon ürün tedariğinde de en az son kullanıcı satış sürecinde olduğu kadar aktif ve güçlüyüz. Promosyon baskı işlemleri gerçekleştiren promosyoncu firmalar için stoğumuzu ve ürün çeşitliliğimizi genişletmiş, doğru ürünü arzu edilen adetlerde doğrudan stoğumuzdan tedarik edebilecek duruma gelerek en doğru çözüm olma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz. Bu doğrultuda promosyon ürünleri için ham malzemeler, satışa sunulabilecek durumdaki ürünlerin işlenmemiş ve işlenmeye müsait haldeki materyalleri için doğrudan ve hızlı tedarik sağlayabilmekteyiz. 

Büyük Markalarla Anlaşmalarımız

Çakmak Toptancıları, alışılagelmiş olarak ürün tedariklerini distiribitörlerden gerçekleştirmekte, bu da ara toptancılık kapsamına girerek maliyetlerin yükselmesine yol açmaktadır. Çakmakçı Ticaret, ürün portföyündeki pek çok güçlü markanın distiribitörlüğüne sahip bir ana toptancı konumundadır. Distiribitörü olduğumuz ürünleri gerek ara toptancılara gerek gıda toptancılarına gerekse doğrudan satış ağına sunabilmekte, böylelikle minumum maliyetle optimum ürün satış sürecini işletmekteyiz. 

Sektördeki Başarılarımız

Çakmak Toptancıları arasında yer alan ve sektördeki konumunu gün geçtikçe güçlendiren Çakmakçı Ticaret, sektördeki başarıları ile adını duyurmuş ve hizmet kalitemiz sektör tarafından kanıksanmış durumdadır. Günümüzde pek çok çakmak modelinin ve çakmak markasının Türkiye ayağındaki başarılarına imza atan Çakmakçı Ticaret, çakmak toptancılarına tedarik yapar duruma gelmiştir. Bu başarımızın en önemli göstergesi metal çakmakların Türkiye pazarında yeniden canlanmasına ön ayak oluşumuzdur. Bir dönem yüksek fiyatları ve az sayıdaki ürün çeşidi ile satış payı daralan metal çakmakların pazarda yeniden canlanmasını ve tüketicilerin beğenisine hitap edecek model çeşitlerinin pazara sunulması noktasında Çakmakçı Ticaret bir kilometre taşı olmuştur. Çok az adetlerde satılan ve yeteri kadar model ve tip çeşitleri bulunmayan metal çakmaklar, firmamızın uyguladığı pazarlama stratejileri ile geniş ürün tipleri, ekonomik fiyatları ve geniş satış ağı ile Türkiye"de yeniden canlanmış, tüketicilerin beğenilerine daha güçlü ve daha ekonomik fiyatlarla sunulmuştur. 


Çakmak Toptancıları arasında sektöründe lider firmalardan biri olan Çakmakçı Ticaret, toptan çakmak hizmetleri ile yüzlerce ürünü beğeninize sunuyor

Çakmakcı Ticaret ve Lüks Hırdavat Toptancılığı | 2024