Toptan Çakmak

Geri

Toptan Çakmak satışı yapan firmamız, birbirinden zengin çeşit ve modelleri ile gerek gıda toptancılarına gerekse doğrudan satıcılara satış ve satış sonrası hizmetler sunmaktadır. 2004 yılından bu yana istikrarla sürdürdüğümüz Çakmak Toptancılığı hizmetimiz ile Toptan Çakmak alanında Türkiye"deki öncü çakmak toptancılarından biri durumundayız. Plastik çakmaklar ve metal çakmaklar tarafında her beğeni ve tercihe uygun çakmak modellerimiz ile müşterilerinize arzu ettiği ürün alternatiflerini sunabilir, yüksek miktarlaki stoğumuz ile ürünlerinizi hızla tedarik edebilmekteyiz. 

Yüzlerce Ürün Çeşidi ve Geniş Stok

Çakmakçı Ticaret, sunduğu Toptan Çakmak hizmetleri ile müşterilerinin ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamak amacıyla geniş bir ürün segmentine sahiptir. Gerek günlük tüketim amacıyla kullanılabilecek düşük fiyatlı ekonomik ürünler, gerekse hediyelik konseptteki metal ve kutulu çakmaklar müşterilerinizin beğenisini kazanacak ve ürün yelpazenizi genişleterek ihtiyacınızın tam karşılığı olacaktır. Ürün alternatiflerini gün geçtikçe geliştiren ve zenginleştiren Çakmakçı Ticaret, doğrudan ithalatını gerçekleştirdiği ürünlere pazara yeni giren tasarımlar, markalar ve ürün tipleri eklemekte, ar-ge çalışmaları ile zengin ürün havuzunu genişletmektedir. 

Proaktif Satış

Çakmakçı Ticaret, bayi ağı ile proaktif bir çalışma sistemi geliştirmiştir. Satış ağı ve müşterilerine büyük önem veren firmamız, gerek sipariş gerekse satış sürecinde mümkün olduğu nispette az prosedür işletir ve siparişleri gerek telefonla, gerek e-posta yoluyla gerekse web sitemiz üzerinden online olarak gerçekleştirmekte, siparişi verilen ürünleri ise aynı gün hatta birkaç saat içerisinde bayilerimize ulaştırılmak üzere dağıtıma teslim etmektedir. Toptan Çakmak ürünlerimizin bayilerimiz tarafından daha kolay ve daha hızlı incelenmesi ve tercih etmelerine kolaylık sağlamak için ise web sayfamızdan detaylı özellikleri sunmakta, broşür ve ürün kataloglarımız ile doğru ürünü tercih etmelerini sağlamaktayız. 

Promosyon Çakmak Tedariği

Toptan Çakmak alanında en önemli kalemlerden birini de promosyon çakmak ürüleri teşkil etmektedir. Promosyon çakmakların tedariği, promosyon materyallerine uygunluk ve esnek stok adedi seçenekleri ile binlerce adede varan ürün tedariklerinde bile kolayca stoktan teslim gerçekleştirilebilmektedir. Promosyon baskılarına uygun olarak tasarlanmış promosyon çakmak çeşitlerimiz düşük maliyetli ve baskıya uygun yapıları ile toptan olarak tedariğe uygundur. 

Doğrudan Distiribitörlük

Çakmakçı Ticaret, toptan çakmak ürünlerini doğrudan ilgili markalardan yapmakta, satışını yaptığı markaların bir kısmınının ise Türkiye distiribitörlüğünü almış bulunmaktadır. Türkiye pazarında önemli paya sahip markaların distiribitörlüğüne sahip olan Çakmakçı Ticaret, distiribitörü olmadığı markaların ise büyük tedarikçilerinden biri olması hasebiyle düşük maliyetlerle ithalat yaparak müşterilerine ekonomik fiyat alternatifleri sunmaktadır. Distiribitörlüğüne sahip olduğumuz son markalardan biri olan Tomer markalı çakmakların Türkiye"deki ana dağıtıcısı konumundadır. 

Metal Çakmak Ürünlerinde Katalizör Olduk

Çakmakçı Ticaret, metal çakmak ürünlerinde Türkiye"deki tüketimin katalizörü konumundadır. Bir dönem yüksek maliyetler hasebiyle tedariği ve satışı asgari ölçekte devam eden metal çakmakların düşük maliyetler ve ekonomik fiyatlarla satılmasının önünü açarak hem metal çakmakların sektördeki payını genişletmiş hem de tüketicilere daha kaliteli ürünleri daha ekonomik fiyatlarla ulaştırılmasını sağlamıştır. 


Toptan Çakmak satışı, ithalatı ve dağıtımı faaliyetleri yürüten firmamız çakmak toptancılığı hizmetleri sunmaktadır

Çakmakcı Ticaret ve Lüks Hırdavat Toptancılığı | 2024