CLIPPER

Geri

Clipper Çakmak markası, 1959 yılından bu yana üretilmeye devam eden ve Dünya çapında pazar payına sahip en büyük çakmak üreticilerinden biri olarak öne çıkmaktadır. Yüksek üretim teknikleri ve uzun ömürlü kullanımı ile rakiplerinden ayrılan Clipper markası, halen İspanyada üretimine devam etmekte ve Dünya çapında satışı devam etmektedir.

13 yıldır pek çok diğer çakmak markası ile birlikte Clipper Çakmaklarınında toptan satışını gerçekleştiren Çakmakçı Ticaret, hemen her Clipper çakmak modelinin satışını ve Türkiye çapında dağıtımını sağlamaktadır.

Gerek hediyelik, gerek gündelik kullanım gerekse promosyon ve konsept çakmak ürünlerinin satışını ve dağımını gerçekleştiren Çakmakçı Ticaret, sunduğu ürünleri detaylı olarak bayi ağına ve müşterilerine sunmakta, müşterilerinin tercihlerine uygun çakmak modellerini ihtiyaç nispetinde stokta bulundurarak hızlı tedarik ve ulaştırma imkanları ile çakmak toptancılığı alanındaki pazar payını hızla arttırmaktadır.

Çakmakçı Ticaret, Clipper Çakmak modelleri ve tasarımları ile gerek promosyon ürün üreticilerine gerekse nihai tüketiciye satış gerçekleştirilen doğrudan satış noktalarına hızlı ve güvenilir şekilde toptan çakmak tedariği sunmaktadır.

Tüm çakmak ihtiyaçlarınız ve tedarik talepleriniz için bize ulaşın.

Clipper Çakmak ürünlerimiz en çok tercih edilen çakmak tiplerinden biri olmuş, çakım kolaylığı ve geniş gaz haznesiyle uzun süreli kullanıma uygun bir model olarak öne çıkmıştır

Çakmakcı Ticaret ve Lüks Hırdavat Toptancılığı | 2024