Plastik Çakmak

Geri
CLIPPER

CLIPPER

Clipper Çakmak markası, 1959 yılından bu yana üretilmeye devam eden ve Dünya çapında pazar payına sahip en büyük çakmak üreticilerinden biri olarak öne çıkmaktadır. Yüksek üretim teknikleri ve uzun ömürlü kullanımı ile rakiplerinden ayrılan Clipper markası, halen İspanyada üretimine devam etmekte ve Dünya çapında satışı devam etmektedir.

13 yıldır pek çok diğer çakmak markası ile birlikte Clipper Çakmaklarınında toptan satışını gerçekleştiren Çakmakçı Ticaret, hemen her Clipper çakmak modelinin satışını ve Türkiye çapında dağıtımını sağlamaktadır.

Gerek hediyelik, gerek gündelik kullanım gerekse promosyon ve konsept çakmak ürünlerinin satışını ve dağımını gerçekleştiren Çakmakçı Ticaret, sunduğu ürünleri detaylı olarak bayi ağına ve müşterilerine sunmakta, müşterilerinin tercihlerine uygun çakmak modellerini ihtiyaç nispetinde stokta bulundurarak hızlı tedarik ve ulaştırma imkanları ile çakmak toptancılığı alanındaki pazar payını hızla arttırmaktadır.

Çakmakçı Ticaret, Clipper Çakmak modelleri ve tasarımları ile gerek promosyon ürün üreticilerine gerekse nihai tüketiciye satış gerçekleştirilen doğrudan satış noktalarına hızlı ve güvenilir şekilde toptan çakmak tedariği sunmaktadır.

Tüm çakmak ihtiyaçlarınız ve tedarik talepleriniz için bize ulaşın.

İncele

Plastik Çakmak ürünleri, sert plastikten üretilen dekoratif, şık ve çakmak ürünlerimiz.

Çakmakcı Ticaret ve Lüks Hırdavat Toptancılığı | 2024