Hakkımızda

Geri

1992 yılında ticari hayatına başlayan firmamız, 2003 yılından itibaren Çakmakçı Ticaret adı altında toptan çakmak satışı yapmaktadır. İlk yıllarda Eskişehir, Bilecik, Kütahya, Afyon, Bursa, Isparta ve Burdur illerinde köklenen işletmemiz daha sonrasında sahada edindiği güven ve müşteri talepleriyle beraber daha da güçlenmiş olup, şu anda tüm Türkiye"ye hitap etmektedir.

Köklü ve büyük ölçekli ticaretin sadece büyük illerde olmadığını zaman içerisinde ispatlayan Çakmakçı Ticaret, siz değerli müşterilerimize Anadolu´dan bir kapı aralamaktadır.

Günümüzde tek tip çakmak kullanımının eskide kaldığı, kalite ve çeşitliliğin öne çıktığı yadsınamaz bir gerçektir. Çakmakçı Ticaret müşterilerinin bu isteklerine cevap vermek için çalışmalarına yenilikçi anlayış ve rekabetçi fiyat politikası ile yoğun bir biçimde devam etmektedir. Özellikle, bir zamanlar yüksek fiyatlandırma sebebiyle hemen herkesin temin edemediği metal çakmak ürünlerinin, sahada yayılarak raflardaki yerini almasında sektörde önemli rol oynayan Çakmakçı Ticaret, teknolojiyi ve tüm dünyadaki üretici firmaları yakından takip ederek, diğer başanlı çakmak ithalat firmalarının çözüm ortaklığını yapmaktadır. Örneğin, lüks metal çakmakların 12´Ii 20´Ii ve 25´li paket halinde piyasaya sunularak teşhir ettirilmesi ve neredeyse plastik çakmak fiyatlarıyla aynı fiyatlardan satılması fikri bakımından, firmamız ilklerdendir.

Çakmakçı Ticaret müşterilerine en az 100 çakmak çeşidi sunmaktadır. Bu açıdan, gıda toptancıları, diğer lüks hırdavat işiyle İştigal eden toptancılar ve yeni girişimcilere, başlı başına farklı bir kazanç unsuru oluşturmuştur. Halihazırda ülkemizde üretim yapan tüm çakmak fabrikalarının çözüm ortağı olan Çakmakçı Ticaret, tedarik ve verimlilik anlamında yüksek miktarlı stoklarıyla, taleplerinize anında cevap verebilmektedir. Pazar liderliğini hedefleyen firmamız, siz değerli iş ortaklarımızın yüksek kazanç, yüzde yüz memnuniyet ve kaliteli hizmet anlayışını misyon edinmiştir.


Çakmakcı Şirket Profilimiz, kurumsal kimliğimiz ve sektördeki yerimiz

Çakmakcı Ticaret ve Lüks Hırdavat Toptancılığı | 2024